Neblokujete zobrazování reklamy?


Máme za to, že používáte AdBlock nebo jiný software blokující reklamu.


Naše reklamy vás neotravují animací, vyskakovacími okny nebo hlasitými zvuky. Pro provoz SerialHD potřebujeme peníze z inzerce, stejně jako třeba pekař potřebuje peníze na upečení chleba.


Přidejte prosím adresu www.SerialHD.cz mezi povolené servery, nebo úplně smažte váš software blokující reklamu.
POSLEDNÍ ZOBRAZENÉ

Aktuálně seriálů: 443

Pokud nejde video, tak se zrovna převádí do mp4

Most (2011)

78% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Krimi,Thriller,Mysteriózní

Popis:

Na Öresundském mostě, který přes mořskou úžinu spojuje Dánsko se Švédskem, někdo vyložil na silnici mrtvolu. K tělu se sjíždí policisté z Kodaně i Malmö a tak začíná nelehká spolupráce mezi nejen národnostně odlišnými vyšetřovateli Martinem Rohdem a Sagou Nórenovou. Zatímco on je bodrý a hovorný chlapík, který se momentálně vyrovnává jednak s čerstvou sterilizací, ale i tím, že se mu k současné rodině nastěhoval jeho první syn August, ona je na jednu stranu enormně efektivní a úspěšná vyšetřovatelka, ale její interakce s lidmi mají kvůli Aspergerovu syndromu přinejmenším nevyzpytatelnou podobu. Když se ukáže, že tělo na mostě je rozpůlené a každá část patří jiné osobě ze Švédska a Dánska, je zřejmé, že pachatelem nebude obyčejný vrah. Kolem případu se začíná splétat hustá síť vztahů napříč úžinou Öresund. Jakou roli sehrají nafoukaný egocentrický novinář Daniel Ferbé, mnohoznačný samaritán Stefan Lindberg či žena bohatého realitního makléře Charlotte Söringerová?
Režie:
Henrik Georgsson, Rumle Hammerich, Charlotte Sieling, Morten Arnfred, Kathrine Windfeld, Lisa Siwe
Scénář:
Hans Rosenfeldt, Måns Mårlind, Björn Stein, Morten Dragsted, Erik Ahrnbom, Astrid Øye, Camilla Ahlgren, Maren Louise Käehne
Hrají:
Sofia Helin,Rafael Pettersson,Thure Lindhardt,Dag Malmberg,Sarah Boberg,Louise Peterhoff,Nicolas Bro
Musíte první vybrat sérii a díl.
favoritsSerial
viewsSerial
watchlistSerial
Výsledky hledaní pro:
poster

Pokud nejde video, tak se zrovna převádí do mp4

zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Most (Trailer)