2329 seriálů. V ULRA HD: 123

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)



Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.




sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €



Ranč Heartland (2007)

64% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Drama,Rodinný

Popis:

Ve městě Hudson v srdci Skalistých hor leží rodinný ranč Bartlettových jménem Heartland. Od smrti dcery je děda Jack (Shaun Johnston) na všechno sám. K ruce má jenom dvě vnučky, temperamentní teenagerku Amy (Amber Marshallová) a její ambiciózní sestru Lou (Michelle Morganová). Rodina se topí v dluzích, a tak hrozí, že o Heartland přijde. Nezlomná a prakticky založená Lou se proto rozhodne opustit práci, svého přítele i velkoměstský životní styl, odstěhuje se z New Yorku a vezme si ranč na starost. Kvůli věcnému přístupu se nemůže shodnout se sestrou. Amy zdědila po matce dar zaříkávače koní a je pevně rozhodnutá udržet matčin sen při životě. Jejich spory se ještě zhorší, když má Amy vážnou nehodu a hrozí, že o své výjimečně schopnosti nenávratně přijde. Pro Jacka to znamená, že kromě divokých koní musí krotit i vlastní vnučky. Ještě, že je tady Ty (Graham Wardle). Drsný a vzpurný mladík začal pracovat na ranči, aby se vyhnul vězení. Dvanáctiletá sousedka Mallory (Jessica Amleeová), která otravuje Jacka nekonečným vyptáváním, je pro Amy jako vlastní sestra. Místní veterinář Scott (Nathaniel Arcand) má pro Lou slabost, a navíc to umí s koňmi. Akorát s Lillian by mohly být potíže. Bohatá vdova z nedalekého ranče měla odjakživa na Jacka zálusk... A možná nejen na něho, ale i na celý ranč. Kvůli úspěchům i problémům se sice často pohádají, ale nic nedokáže spojit rodinu dohromady tak, jako věčná touha zachránit společný sen – sen jménem Heartland.

Režie:

Don McBrearty, Dean Bennett, Sudz Sutherland, Tim Southam, Ron Murphy, Steve DiMarco, Ken Filewych

Scénář:

Leila Basen, Katherine Schlemmer

Hrají:

Amber Marshall, Michelle Morgan, Shaun Johnston, Chris Potter, Nathaniel Arcand, Kerry James, Cindy Busby, Gabriel Hogan, Jessica Steen, Wanda Cannon, Robert Klein, Jessica Amlee, Helen Colliander, Torrance Coombs, Ben Hollingsworth, Julia Maxwell, Tatiana Maslany, Tyler Hynes, Cara Pifko, Helene Joy, Beau Mirchoff, Stephen Amell, Matthew Knight, Vinessa Antoine, Rick Roberts, Timothy Webber, Allison Hossack, Susan Hogan, Meaghan Rath, Emma Lahana, Lisa Langlois, Jesse Hutch, Jonathan Goad, Kristin Fairlie, Alisha Newton, Paula Brancati, Shaun Benson, Tattiawna Jones, Tim Rozon, Daniel Fathers, Bernard White, Tanya Clarke, Victoria Pratt, Tamara Podemski, Maxim Roy, Alexandra Castillo, Craig Arnold, Kaitlyn Leeb, Jordan Madley, John Wildman, Patrick Gallagher, Hannah Marks, Reagan Pasternak, Jeff Roop, Melanie Scrofano, Mary Ashton, James Harvey Ward, Graham Wardle, Sean Bell, Jason Cermak, Scott McAdam, Mandie Vredegoor, Joy Tanner, Siobhan Williams, Greg Lawson, David LeReaney, Charles Andrew Payne, Christopher Rosamond, Lisa Berry, Ron White, Deidrie Henry, Darren Hynes, Sam Duke, Richard Clarkin, David Huband, Carlyn Burchell, George Tchortov, Julia Lalonde, Elena Campbell-Martinez, Jonathan Whittaker, Henry G. Sanders, James D. Hopkin, Kira Bradley, Dan McDougall, Malia Ashley Kerr, Matt Cooke, Mark Krysko, Eugene Brave Rock, Ben Cardinal, Debra McCabe, Michael Rhoades, Matt Embry, Greg Calderone, Edward Ruttle, Michael Xavier, Paula Boudreau, Conrad Coates

zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Ranč Heartland (Trailer)