2334 seriálů. V ULTRA HD: 123

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.
sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €Czech Casting (2011)

73% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Romantický & Erotický

Popis:

Jsi v tíživé finanční situaci, či chceš zkusit rovnou nastartovat svoji dobře placenou modelingovou kariéru? Agentura Netlookmodels ti dává příležitost! Že máš 100 kilo a 70 let? Nevadí, agentura dává příležitost všem ženám bez rozdílu výšky IQ, tělesné hmotnosti, politického přesvědčení, či náboženského vyznání. Není se třeba ničeho bát! Tento casting probíhá ve vší počestnosti. Nejdříve vás čeká seriózní pohovor se sympatickou Evou Rykalovou, kdy je s vámi prokonzultován zájem o focení. Obvykle stačí prozradit křestní jméno, bydliště, věk a rodinný stav, takže se není třeba bát toho, že by byla narušena vaše anonymita. Samozřejmě, na seriózním castingu je třeba probrat i lehce intimnější oblasti. Z hlediska focení je totiž nesmírně důležité, kdy jste měla poprvé sex, kolik pánů již stihlo prozkoumat vaše tělesné útroby, jak často masturbujete, nebo jaké jsou vaše oblíbené polohy. Během rozhovoru přijde také na řadu otázka pracovní spolupráce. Je jen na vás, či zvolíte první, nejhůře placenou kategorii - klasické nahé, či "nahoře bez" pózování na akty. Nebo je snad libo druhá, o něco výnosnější kategorie - krátká videoprezentace, o které se pochopitelně nedozvědí vaši známí, přítel ani rodina, neboť jste podepsaly smlouvu, ve které se agentura zavazuje, že výsledek vaší prezentace bude umístěn na stránkách nepřístupných z České republiky. Když se tedy o této vaší modelingové účasti téměř nikdo nedozví, tak proč si nezvolit třetí, nejlépe placenou kategorie - klasický sex s panem fotografem Alešem Jiráskem, který je majitelem nejznámějšího penisu v celé ČR. Není ani příliš obdařený, takže se nemusíte bát, že vás to bude bolet. Během 30 minut si můžete vydělat až 20 000 Kč. Ne, tohle není ráj, tohle vám agentura skutečně nabízí. Vy jste ještě tu? Nenechte si utéct příležitost. Dnešek může být prvním dnem zbytku vašeho zcela nového života!

Hrají:

Eveline Dellai, Alexis Crystal, Samantha Jolie, Barbra Sweet, Blanche Bradburry, Silvia Dellai

Musíte první vybrat sérii a díl.