2280 seriálů. V ULRA HD: 105

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.
sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €Animal Cribs (2017)

70% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Dokumentární

Popis:

Designer a milovník zvířat Antonio Ballatore se poprvé spojil se Animal Planet, aby svůj vizionářský a inovativní designový estetický vzhled pro milovníky zvířat všude v novém seriálu Animal Cribs. Antonio, jeho projektový manažer Grace a jeho pravý pes, Chewie buldok, společně s týmem Catsperts a Barkitects, přeměňují husté, stísněné domovy a vnější prostory na funkční a vysoce kvalitní prostory pro domácí mazlíčky a lidi, které mají rádi . Antonia vzrušení pro design i zvířata ho přiměla k tomu, aby pro své klienty a jejich čtyřnohé, okřídlené a šupinaté přátele šly navíc. Nově navržené prostory, renovované speciálně pro majitele domů a jejich domácí mazlíčky, mají designové prvky, které mění domovy, aby se staly kreativními a účelnými prostory pro všechny, které si mohou vychutnat. V této sezóně diváci uvidí redesign kabiny pro rodinu a slepého psa; kompletní rekonstrukce v zahradě s pet-safe fire-pit; mužská jeskyně, která může ubytovat 20 domácích mazlíčků; a prostorový design doplněný stoupající sochařskou stoupací stěnou, mezi jinými designovými přeměnami.
Musíte první vybrat sérii a díl.
PŘEHRÁT EPIZODU
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Animal Cribs (Trailer)