2329 seriálů. V ULRA HD: 123

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.
sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €Opičí král (1986)

74% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Akční,Dobrodružný,Fantasy,Mysteriózní

Popis:

Když uslyšíte jméno Sun Wu-kchung, jistě se vám vybaví postava neohroženého, ale i spravedlivého bojovníka z dávných čínských legend, doprovázejícího mnicha Tripitaku na cestě pro posvátná písma. Tato postava se poprvé objevila v 16. století, kdy známý čínský spisovatel Wu Čcheng-en (1500-1582) napsal román Vyprávění o putování na Západ (čínsky Si jou ťi). Kniha obsahovala celkem 100 kapitol na více než 1100 stránkách, popisujících příhody a strasti čtveřice poutníků, putující za Nejvyšším Buddhou pro posvátná písma. Děj se odehrává mnohem dříve, v 7 - 8. století za vlády císaře Tchaj-cunga z dynastie Tchang. Kniha vyšla v mnoha zemích světa (zkrácená verze v letech 1961 a 1997 i v češtině) a stala se námětem mnoha divadelních her, lidových vyprávění a několika filmových zpracování. Nejpovedenější je televizní seriál Opičí král z roku 1986, obsahující 25 dílů. Jednotlivé epizody nemají jednotnou časovou délku, ta se pohybuje od 45 minut (nejkratší díl) do 70 minut(nejdelší díl). U nás byl Opičí král vysílán pouze dvakrát. Poprvé v roce 1991 na programu F1 a podruhé v létě roku 1993 na ČT v dopoledních hodinách ve dnech pondělí, středa a pátek. Od té doby se neobjevil na žádné české ani slovenské televizní stanici a zřejmě se na naše obrazovky bohužel již nikdy nevrátí. Opičí král se stal nedílnou součástí čínské kultury, a proto není divu, že jej zná takřka každý Číňan. Po staletí si lidé klasické Wu Čcheng-enovo dílo předávali formou vyprávění z generace na generaci. Vždyť kořeny tohoto příběhu sahají mnohem hlouběji do minulosti, než do 16. století, kdy jej autor písemně zpracoval v pohádku s filosofickým podtextem. Opičí král je pestrou směsicí buddhistického učení, dávných mytologických postav a napínavých dobrodružství, jež prožívají hlavní hrdinové na své strastiplné cestě. Tím vším totiž tento příběh je.

Režie:

Jie Yang

Hrají:

Jinlai Zhang, Fei Huang, Lirong Zhao

zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Opičí král (Trailer)