2329 seriálů. V ULRA HD: 123

OSTATNÍ TEĎ SLEDUJÍ
Výsledky hledaní pro:
poster
poster

Pro sledování videí musíte mít PlayBe.cz PREMIUM AKTIVNÍ.

Výrazně doporučujeme webový prohlížeč Google Chrome, poslední aktualizace prohlížeče Mozilla Firefox způsobuje záseky.

Jak zaplatit?


Klikněte na tlačítko "Zaplatit PlayBe PREMIUM" a přihlašte se na PlayBe.cz stejnými údaji, jako máte u nás...

Platba je snadná máte na možnost 29 způsobů: Platba přes CZ a SK SMS, superCASH, CZ a SK bankovní převody, platba kreditní kartou (celosvětově).

Registrací jste automaticky získali účet na: SerialHD, HDFilm, PlayBe.cz (videohosting odkud máme videa)



Zaplatit PlayBe PREMIUM Všechny informace Návod na KODI

Fungujeme od 10.05.2017. Pokud potřebujte pomoc, napište na web@befa.cz nebo online podporu.




sms Platba kartou, převod, superCash:

30 dní = 149,- Kč
90 dní = 399,- Kč
180 dní = 699,- Kč
NAFURT = 3999,- Kč

sms SMS platba :

CZ SMS 30 dní = 199,- Kč
SK SMS 30 dní = 8 €



Kód 37 (2009)

70% poster
PŘEHRÁT TRAILERPŘEHRÁT TRAILER
Drama,Krimi

Popis:

V jednom hotelu v Ghentu je nalezeno tělo Kristien Devadderové, 35leté headhunterky, která je řádnou manželkou zubního lékaře a matkou čtyřleté dcerky. Vše ukazuje na erotickou asfyxii (škrcení), která zašla příliš daleko. Pro Hannah Maesovou, novou šéfinspektorku mravnostního oddělení, je to dobrý důvod, aby případ sebrala kolegům z oddělení vražd. Její tým, veterán Charles, mačo Bob a benjamínek týmu Kevin mají k tomuhle postupu své výhrady, ale nezbývá jim než následovat svou cílevědomou a tvrdohlavou šéfku. Při vyšetřování brzy vyjde najevo, že oběť byla nymfomanka, která vedla dvojí život. Kdo ale byl její známostí na jednu noc, která se jí stala osudnou?

Režie:

Joël Vanhoebrouck, Jakob Verbruggen, Jan Matthys

Hrají:

Veerle Baetens, Michael Pas, Gilles De Schrijver, Geert Van Rampelberg, Wouter Hendrickx, Katelijne Damen, Jeroen Perceval, Sam Louwyck, Valentijn Dhaenens, Bert Haelvoet, Ina Geerts, Koen De Sutter, Bruno Vanden Broecke, Sura Dohnke, Dirk van Dijck, Anemone Valcke, Peter Gorissen, Jan Hammenecker, Steven Boen, Gert Winckelmans, Rik Verheye, Darya Gantura, Ini Massez, Rudy Morren, Jeroen Van Dyck, Kurt Rogiers, Warre Borgmans, Veerle Dobbelaere, Ben Segers, Natali Broods, Peter van den Eede, Titus De Voogdt, Pepijn Caudron, Herman Gilis, Joren Seldeslachts, Nina Van Rompaey, Kris Cuppens, Günther Lesage, Frank Focketyn, Reinhilde Decleir, Kadèr Gürbüz, Kristine Van Pellicom, Arnold Willems, Katelijne Verbeke, Virginie Arnaud, Tibo Vandenborre, Inge Paulussen, Roos Van Vlaenderen, Matteo Simoni

Musíte první vybrat sérii a díl.
PŘEHRÁT EPIZODU
zavřít
PRÁVĚ SLEDUJETE:  Kód 37 (Trailer)